Tryez

Shitet nga: fetahi 28 Nën 15:50 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

150 EUR

Komuna: Vushtrri
Pajisje : Tryeza dhe Karrige
Shitet Tryeza 180x90 xhami eshte i rujtun pa asni grrith
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim