Tryez

Shitet nga: fetahi 28 Nën 22:58 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

150 EUR

Komuna: Vushtrri
Pajisje : Tryeza dhe Karrige
Shitet tavolina 180x90 xhamin e ka pa asni grrith qmimi i disktushem
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim