ZBRITJE 045-513-270 Pa Perdor jan prej 199 euro..

Shitet nga: te Lindi 10 Pri 21:47 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

199 EUR

Komuna: Vushtrri
Pajisje : Tryeza dhe Karrige
Brenda Dites Jua Sjellim ne Shtepit Tuaja...!
fotot jan te bera neper klient ..
punim me Dijapan
Kujdes:
Per ju qe jetoni jasht ks
Keni mundesin te zgjedhni
Tavolinet me karrik te cilat ju pershtaten
Ne shtepit e juaja ngjyrat
Dhe keni mundesin te telefononi
Ne Viber +37745513270
dhe sipas adresave ne jua dergojm neper shtepit e juaja
por jo me ket qmim qe esht ,normal duhet te paguhet transporti
per ndryshe mundeni mi mar edhe vet me ket qmim ktu ne Gjilan..!!
Ju Mirpresim ne ket koh..
h 08:00 deri 22:00
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim