inventar urgjent

Shitet nga: inventar 16 Shk 09:47 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

250 EUR

Komuna: Vushtrri
Pajisje : Tryeza dhe Karrige
urgjent shiten 260 euro ne gjendje te regullt siq po shifen ne foto pa tavolin 200€ qmimi fix
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim