te gjitha mobilet kualitative si dhe riparojm

Shpallja e kompanisë. Shitet nga: labi dekor 16 Gsh 08:34 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

240 EUR

Komuna: Vushtrri
Pajisje : Tryeza dhe Karrige
Punojmë tavolin buke me 6 karrika per vetem 240
-Karrika me shumic dhe pakic
-Kuzhina
-Dhoma gjumi
-Komodina
-Paradhoma
-Kauqa
-Garnitura
-Karrika me shumic e pakic
-Dhoma per femij
Ormana te ndryshum etj etj
Si dhe bojm riparime
gjendemi ne rrugen 2 maji dhe ju presum me ni qmin shum te volitshum
per me shum info 045 250 569 o49 204 326 o49 251 213
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim