Nintendo WII

Shitet nga: Nintendo WII 02 Mar 16:05 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

100 EUR   150 EUR

Komuna: Vushtrri
Prodhimet : Lodra
Shitet Nintendo WII e perdorur 2 jave,posedon dy timona,2 cd,sport resort,usb,si dhe te gjitha pjeset percjellese,ne gjendje te rregullt,


Viber +38344802500
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim