Traktor per Femije

Shitet nga: DM 22 Nën 21:15 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

80 EUR

Komuna: Vushtrri
Prodhimet : Lodra
Shiten te gjitha se bashku:
- 1 Traktor loder per vozitje per femije - i ri , i perdorur vetem nje jave
- 2 djepa
- 1 hulaje

Traktori ka qmimin 50€ ,kurse djepat dhe hulaja 30€

Nr.kontaktues: 044 234 957 (Viber)
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim