Krevat per Femije

Shitet nga: Beni 10 Sht 19:17 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

60 EUR   70 EUR

Komuna: Vushtrri
Prodhimet : Mobilje/Pajisje
shitet krevat i Femijeve, ne gjendje te mire, i ka 4 fioka, ka mundesin per luhatje .
Nr.kontaktues: 044 / 197 464 dhe Viber 049 / 197 464
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim