Shiten karikat shum lir

Shitet nga: Xx 24 Tet 22:17 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Komuna: Vushtrri
Prodhimet : Mobilje/Pajisje
Shes kariken per vetur hulajen krevetin e femive dhe lodrat qmimi me marrveshje
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim