maksi koza dhe ulese per veture

Shitet nga: driton 14 Dhj 20:58 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

80 EUR

Komuna: Vushtrri
Prodhimet : Mobilje/Pajisje
jane shume pak te perdorura dhe shiten edhe te ndara
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim