Shitet enëlarsja urgjent!

Shitet nga: Jetoni 01 Sht 11:22 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

200 EUR

Komuna: Vushtrri
Prodhimet : Enëlarëse
Shitet enëlarsja e tipit Gorenje, e cila eshte blere para 5-6 vitesh dhe eshte perdorur shuuuume pak. Cmimi i blerjes ka qene 350 Euro dhe me e shtrenjta.

Makina e eneve eshte si e re dhe ne gjendje tip-top.

Per me shume, shiko fotografitë më poshtë:
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim