Agregat i ri 8

Shpallja e kompanisë. Shitet nga: Islam 10 Pri 20:18 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

999 EUR

Komuna: Vushtrri
Prodhimet : Frigoriferë dhe frizë
Agregat i ri 8 pa zhurem nga gjermonija
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim