Dhi

Shitet nga: driton 20 Jan 11:01 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Komuna: Vushtrri
Prodhimet : Frigoriferë dhe frizë
23 dhi him ndrrim me dele jan plleja .
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim