Frigirifer

Shitet nga: Mensur 06 Nën 10:26 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

230 EUR

Komuna: Vushtrri
Prodhimet : Frigoriferë dhe frizë
Frigorifer
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim