Frigorifer

Shitet nga: din musaj 13 Shk 21:41 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

350 EUR

Komuna: Vushtrri
Prodhimet : Frigoriferë dhe frizë
shitet me qmim te volitshem
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim