Frigorifer i gjate me 1 derë

Shpallja e kompanisë. Shitet nga: Liriku 31 Tet 21:56 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Komuna: Vushtrri
Prodhimet : Frigoriferë dhe frizë
Frigo Suedez Elektrolux, me garancion dhe transport deri ne Mitrovice
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim