Frigorifer

Shitet nga: Qlirim 22 Mar 16:50 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Komuna: Vushtrri
Prodhimet : Frigoriferë dhe frizë
Shitet frigoriferi ne gjendje te rregullt
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim