Frigorifera

Shitet nga: Esat 04 Tet 11:26 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Komuna: Vushtrri
Prodhimet : Frigoriferë dhe frizë
Shiten frigoriferat ne gjendje shum te m
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim