Frigorifera

Shpallja e kompanisë. Shitet nga: Liriku 10 Shk 20:14 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Komuna: Vushtrri
Prodhimet : Frigoriferë dhe frizë
Kompania Liriku ne magjistralen Mitrovice Prishtine ju ofron lloje te ndryshme te frigoriferave dhe te madhesive te ndryshme
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim