Friz

Shitet nga: betim 16 Shk 11:51 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

250 EUR

Komuna: Vushtrri
Prodhimet : Frigoriferë dhe frizë
Shes frizin punon dhe eshte ne gjendje te rregullt..E ka firmen gorenje ka garancion dhe eshte shume i ri dhe i ruajtur.Qmimi i fundit eshte 230 euro.
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim