Friz 400 litra

Shitet nga: Ardian 26 Shk 10:14 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

150 EUR

Komuna: Vushtrri
Prodhimet : Frigoriferë dhe frizë
Shes friz 400 litra ne gjendje te rregullt
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim