Friz per pije per lokale

Shitet nga: dibra 11 Shk 14:17 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

75 EUR

Komuna: Vushtrri
Prodhimet : Frigoriferë dhe frizë
Shes frizin per lokal osht ne gjendje te rregullt qmimi pak i diskutushum.Mund te kontaktoni ne viber +37744773272
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim