Frigo Gorenje

Shpallja e kompanisë. Shitet nga: Liriku 06 Pri 11:42 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Komuna: Vushtrri
Prodhimet : Frigoriferë dhe frizë
Prodhuesi: Gorenje
Modeli: Sllovenia
Shitet frigoriferi ne gjendje shume te mire teknike
Ka garancion dhe transport falas
Viber+38649491062
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim