Kamini frigoriferi agregat

Shitet nga: lili 18 Maj 08:25 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Komuna: Vushtrri
Prodhimet : Frigoriferë dhe frizë
Shiten keto sende ne foto te gjitha punojn jan ne gjendje prefekte ju mirpres ne Wiber 0038649277168 apo ne tel 049-277-168
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim