Kamini frigoriferi agregati kaloliferi

Shitet nga: lili 01 Jan 00:00 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Komuna: Vushtrri
Prodhimet : Frigoriferë dhe frizë
Shiten keto sende ne foto te gjitha punojn jan ne gjendje prefekte ju mirpres ne tel 049-277-168 apo ne vajber 0038649277168
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim