Kofer per lloptop i ri

Shitet nga: Islam 04 Pri 18:48 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

49 EUR

Komuna: Vushtrri
Prodhimet : Frigoriferë dhe frizë
Kofer per lloptop i ri
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim