Shes frigoriferin shum pak i perdorur

Shitet nga: zeki 30 Gsh 14:08 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

200 EUR

Komuna: Vushtrri
Prodhimet : Frigoriferë dhe frizë
Shes frihoriferin ne gjendje te rregullt shum pak i perdorur qe ftof dhe ngrin njekohesisht
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim