Urgjent ftohs dhe ngrohes siq shihet ne foto

Shitet nga: agim 24 Gsh 12:27 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Komuna: Vushtrri
Prodhimet : Frigoriferë dhe frizë
Shes urgjent ket paisje moderne ftohje dhe ngrohje njekohsisht qmimi i volitshem shum paisje shum pak e shfrytzuar 044197426 ju mirpresum
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim