Vitrine me ngrirje te fellë prodhim zvicrran

Shitet nga: Ylber 04 Sht 14:55 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Komuna: Vushtrri
Prodhimet : Frigoriferë dhe frizë
Vitrine me ngrirje te fellë prodhim zvicrran
044196700
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim