frigo 144 cm behet montus per kuzhin

Shitet nga: Safet 22 Tet 23:05 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

170 EUR

Komuna: Vushtrri
Prodhimet : Frigoriferë dhe frizë
shes frigo-fri siq shihet ne foto esht i thjesht dhe mund te beht montus esht 144 cm ne gjendje te rregull i ka dy grritha te vogla
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim