shitet frigorifer gorenje

Shitet nga: yll 19 Shk 09:34 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

20 EUR

Komuna: Vushtrri
Prodhimet : Frigoriferë dhe frizë
Shitet frigorifer i vogel ne gjendje te rregullt perpos dera eshte e demtuar
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim