Fshesa nga Gjermania ( te reja )

Shpallja e kompanisë. Shitet nga: Liriku 18 Shk 19:58 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Komuna: Vushtrri
Prodhimet : Fshesë me korrent
Fshesa te llojeve dhe ngjyrave te ndryshme
2000 w, 2200 w, 2500 w..
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim