Fshisa hyla

Shitet nga: Berat 20 Jan 15:45 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

1 800 EUR

Komuna: Vushtrri
Prodhimet : Fshesë me korrent
Shes fshis hyla me te gjitha paisjet brushat elektronike per larje te tepihave etj hyla osht shum pak e perdorne qmimi me te gjitha paisjet kushton e re 3400 evro kurse kjo shum pak e perdorne kushton 1800 evro komplet si dhe kem fshisa te tjjeshta elektrolux pa zhurum me qimime nga 50 evro deri 100 evro per me shum info ne tel flm
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim