SHPORETA MONTUES

Shpallja e kompanisë. Shitet nga: Liriku 31 Tet 21:57 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Komuna: Vushtrri
Prodhimet : Furra dhe mikrovalë
Shporeta te llojeve dhe markave te ndryshme, ngjyra hiri dhe te bardhe..

Miresevini
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim