Shes Kaminin me qynga komplet!

Shitet nga: Burimi 07 Shk 18:38 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

230 EUR

Komuna: Vushtrri
Prodhimet : Furra dhe mikrovalë
Shes Kaminin me qynga veq nje vite i perdorur po e shes per arsye se e kam ngjit nxemjen qendrore e nuk po me duhet me asgje, te interesuarit le te lajmrohen ne tel Viber +38649444350 dhe 045605845
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim