Shporet i markes VOSS

Shpallja e kompanisë. Shitet nga: Liriku 10 Shk 19:57 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Komuna: Vushtrri
Prodhimet : Furra dhe mikrovalë
Shitet shporeti i markes voss, prodhim danez.

Shume i ruajtur dhe me garancion

Poashtu transporti gratis ne rajonin e Vushtrrise dhe Mitrovices
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim