Shporet me xham SIEMENS

Shpallja e kompanisë. Shitet nga: DPT Liriku 16 Tet 21:25 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Komuna: Vushtrri
Prodhimet : Furra dhe mikrovalë
Shitet shporeti i markes gjermane Siemens.
Produkti i ruajtur dhe me garancion.
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim