Shporet

Shitet nga: edon 22 Tet 16:59 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

90 EUR

Komuna: Vushtrri
Prodhimet : Furra dhe mikrovalë
shitet kaftorri i pa perdorur
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim