Shporeta me xham

Shpallja e kompanisë. Shitet nga: Liriku 18 Shk 19:38 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Komuna: Vushtrri
Prodhimet : Furra dhe mikrovalë
Shporeta me xham te markes daneze Voss.

Furra 44 cm..

Posedon nje prize extra per gjesende te lehta( psh mikser )
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim