Shporeti i rrymes

Shitet nga: Enver 03 Shk 11:50 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

300 EUR

Komuna: Vushtrri
Prodhimet : Furra dhe mikrovalë
Shitet shporeti i rrymes trefazor dhe
Makina per larjen e eneve
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim