shporet

Shitet nga: fidan 05 Shk 12:51 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

230 EUR

Komuna: Vushtrri
Prodhimet : Furra dhe mikrovalë
shitet shporiti montus iposa ardhur nga gjermonia shporeti esht ne gjendje te rregullt
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim