rrjeta per gorenje wa50100 wa 50080 wa50060

Shitet nga: luli 19 Maj 10:17 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Nuk i ke të gjitha paratë? Ne të japim pjesën që të mungon!
Aplikoni tani >
Çmimi:

10 EUR

Komuna: Vushtrri
Prodhimet : Lavatriçe dhe makinë tharëse
Prodhuesi: Gorenje
Modeli: Model Tjeter
rrjeta per gorenje ne gjendje te rregullt
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim