Lavatriqe

Shitet nga: Bled 07 Jan 22:27 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Komuna: Vushtrri
Prodhimet : Lavatriçe dhe makinë tharëse
Maqina ka defekt motorrin diqka do qitkica qysh um ka than mjeshtri i ka 5 vjet perdorim eshte shume e rujtme.
Pres blers serioz.
Qmimi me marrveshje.
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim