Lavatriqe shum e mire

Shitet nga: Behar 27 Dhj 12:23 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

49 EUR

Komuna: Vushtrri
Prodhimet : Lavatriçe dhe makinë tharëse
Makina eshte e perdorur por punon shum mir nuk pik uj kerka as nuk rrjedh uj kerkun punon shum mir, arsyeja e shitjes e kam ble nje ma te madhe kjo nuk po me duhet
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim