Lavatriqe

Shitet nga: fitim 20 Shk 17:10 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

100 EUR

Komuna: Vushtrri
Prodhimet : Lavatriçe dhe makinë tharëse
Ngjendje trregullt e re
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim