Makina tharese

Shpallja e kompanisë. Shitet nga: Liriku 18 Shk 19:50 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Komuna: Vushtrri
Prodhimet : Lavatriçe dhe makinë tharëse
Shitet makina tharese e markes gjermane Siemens
Ne gjendje shume te mire teknike dhe me garancion
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim