Rrobalarese MIELE

Shpallja e kompanisë. Shitet nga: Liriku 16 Shk 21:32 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Komuna: Vushtrri
Prodhimet : Lavatriçe dhe makinë tharëse
Shitet rrobalarsja e markes gjermane Miele,
1600 rrotullime ne minute
Me garancion dhe transport gratis ne rajonin e Vushtrrise dhe Mitrovices
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim