Rrobalarese

Shpallja e kompanisë. Shitet nga: Liriku 10 Shk 20:34 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Komuna: Vushtrri
Prodhimet : Lavatriçe dhe makinë tharëse
Rrobalarse te ndryshme te prodhimit Gjerman
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim