Rrobalarse 8 KG

Shpallja e kompanisë. Shitet nga: Lirik 31 Tet 21:55 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Komuna: Vushtrri
Prodhimet : Lavatriçe dhe makinë tharëse
Makine per larjen e rrobave, 8 kg, shume e ruajtur dhe me garancion
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim