Shitet lavatriqja gorenje

Shitet nga: xxxxx 09 Shk 20:07 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

70 EUR

Komuna: Vushtrri
Prodhimet : Lavatriçe dhe makinë tharëse
Shitet lavatriqja Gorenje, e tipit te vjeter por shume e ruajtur dhe punon shume mirë.
Qimi i diskutueshëm!

Per me shum informacione mund te kontaktoni ne numrin e telefonit :044853135
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim